Speellijst

2017 // 2018

Juli 2017

7-9 juli Solo 15:00 uur  Ameland  // Strand Nes // MadNes Festival

Augustus 2017

5 aug Instant Matter 22:30 uur  Utrecht  // Tivoli Het Gegeven Paard
25 aug Solo 20:30 uur  Haarlem  // Het Zaeltje
26 aug Solo 20:00  Haarlem  // Proefpark
27 aug Solo 15:00 uur  Amsterdam  // Uitmarkt

September 2017

1 sep Solo 20:30 uur  Amsterdam   //  Wilhelmina Huiskamerfestival
2 sep Solo 20:30 uur  Amsterdam   //  Vondelpark Openluchttheater
7 sep Solo 20:30 uur  Amsterdam   // Kleine Komedie //  Cabarestafette
9 sep Solo 20:30 uur  Medemblik   //  Bon-theater // AKF Finalistentour
15 sep Solo 20:30 uur  Utrecht   //  Stadsschouwburg Utrecht // AKF Finalistentour
16 sep Solo 20:30 uur  Utrecht   //  Stadsschouwburg Utrecht // AKF Finalistentour
17 sep Solo 14:00 uur  Haarlem   //   Vijfhoek Huiskamer Festival
20 sep Solo 20:30 uur  Amsterdam   //  Theater Bellevue // AKF Finalistentour
21 sep Solo 20:30 uur  Amsterdam   //  Theater Bellevue // AKF Finalistentour
22 sep Solo 20:30 uur  Amsterdam   //  Theater Bellevue // AKF Finalistentour
23 sep Solo 20:30 uur  Amsterdam   //  Theater Bellevue // AKF Finalistentour
27 sep Solo 20:30 uur  Naaldwijk   //  Westlandtheater De Naald // AKF Finalistentour
28 sep Solo 20:30 uur  Enschede   //  Concordia Kunst & Cultuur // AKF Finalistentour
30 sep Solo 20:30 uur  Den Haag   //  Theater Pepijn // AKF Finalistentour

Oktober 2017

6 okt Solo 20:30 uur  Leeuwarden // Stadsschouwburg Leeuwarden De Harmonie  // AKF Finalistentour
7 okt Solo 20:30 uur  Bergen op Zoom   // Theater De Maagd // AKF Finalistentour
12 okt Solo 20:30 uur  Oss   // Cultuurpodium Groene Engel // AKF Finalistentour
14 okt Solo 20:30 uur  Castricum   // Theater Koningsduyn // AKF Finalistentour
20 okt Solo 20:30 uur  Hoorn   //  Schouwburg Het Park // AKF Finalistentour
21 okt Solo 20:30 uur  Beverwijk   // Kennemer Theater // AKF Finalistentour
25 okt Solo 20:30 uur  Arnhem   // Posttheater // AKF Finalistentour
26 okt Solo 20:30 uur  Almere   // Kunstlinie Almere Flevoland // AKF Finalistentour
27 okt Instant Matter 20:30 uur  Breda   // Café De Speeltuin // Friday on the Rocks

November 2017

3 nov Solo 20:30 uur  Holten // Kulturhus Holten // AKF Finalistentour
4 nov Solo 20:30 uur  Boxmeer   // Weijertheater // AKF Finalistentour
5 nov Instant Matter 20:30 uur  Eindhoven   // The Saint
9 nov Solo 20:30 uur  Rijswijk   // De Rijswijkse Schouwburg // AKF Finalistentour
11 nov Solo 20:30 uur  Voorburg   // Theater Ludens  // AKF Finalistentour
17 nov Solo 20:30 uur  Houten   // Theater aan de Slinger // AKF Finalistentour
24 nov Solo 20:30 uur  Bussum   // Theater Spant // AKF Finalistentour

December 2017

1 dec Solo 20:30 uur  Druten   // Agora Theater // AKF Finalistentour
2 dec Solo 20:30 uur  Emmeloord   // Theater ’t Voorhuys // AKF Finalistentour
8dec Solo 20:30 uur  Deventer   // Theater Bouwkunde // AKF Finalistentour
9 dec Solo 20:30 uur  Apeldoorn   // Theater Orpheus // AKF Finalistentour
13 dec Instant Matter 20:30 uur  Amsterdam   // Winston Kingdom
15 dec Solo 20:30 uur  Gorinchem   // t Pand // AKF Finalistentour
16 dec Instant Matter 20:30 uur  Den Bosch   // P79
29 dec Solo 20:30 uur  Schiedam   //Theater aan de Schie // Stand-up het jaar uit 
29 dec Instant Matter 22:30 uur  Den Bosch   // Willem Twee Poppodium

Januari 2018

10 jan Solo 20:30 uur  Den Haag // Theater Pepijn // Podium Pep
27 jan Solo 20:30 uur  Zaandam // Zaantheater // Comedynight Theaterweekend
28 jan Solo 20:30 uur  Alkmaar // Theater de Vest // Try Out Café

Februari 2018

8 feb Solo 18/19 uur  Amsterdam // DeLaMar Theater // JongDeLaMar
17 feb Solo 20:30 uur  Reusel // C.C. De Kei // Dubbelprogramma met Danielle Schel
20 feb Solo 20:30 uur  Amsterdam // Theater Bellevue // BIES

Maart 2018

3 mrt Instant Matter 20:30 uur  Oss  // Plug & Play //  De Groene Engel
15 mrt Solo 20:30 uur  Castricum // Dorpsstraat 23 // Dubbel met Thijs van de Meeberg
17 mrt Solo 20:30 uur  Naarden // Mess // Dubbel programma met Danielle Schel

April 2018

2 apr Solo 14:00 uur  Meppel // Parade Theaterfestival
12 apr Solo 20:30 uur  Amsterdam // Theater Bellevue // AKF Deluxe: Lonneke Dort
13 apr Solo 20:30 uur  Amsterdam // Theater Bellevue // AKF Deluxe: Lonneke Dort
14 apr Solo 20:30 uur  Middenbeemster // CC Onder de Linden // Dubbel met Danielle Schel
19 apr Solo 20:30 uur  Amsterdam // Betty Asfalt Complex // Dubbel met Maarten van den Berg

Mei 2018

18/20 mei Solo 20:30 uur  Texel // Klif 12 // Broadway Festival

Juni 2018

7 juni Solo 20:30 uur  Den Haag // Theater Pepijn
23 juni Solo 14:00 uur  Purmerend // Festival Reuring